Wybierz okres studiów

Wybierz tryb studiów

Email


KLAUZULA INFORMACYJNA dla osób rekrutujących się na studia w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Wybierz promocję

Studia 2023/2024 -10% na pierwszy rok studiów!
Zapisz się do końca listopada i skorzystaj z dofinansowania 10 % na pierwszy rok studiów! Kandydaci, którzy dokonają zgłoszenia do 30 listopada 2023 roku i opłacą czesne, zostaną zwolnieni z opłaty administracyjnej. Okres obowiązywania promocji będzie podawany do wiadomości kandydatów na stronie internetowej filii AEH w Sochaczewie.
Rabat dla absolwentów AEH
Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej.
Rabat 50% na drugi kierunek
Zapisz się na dwa kierunki jednocześnie! Odbierz rabat 50% na drugi kierunek, wpisowe 0 zł!!!
Przeniesienie z innej uczelni
Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 10% na pierwszy rok studiów lub na rok na który się przenosi. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.
Wznowienie studiów w AEH
Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 10% na pierwszy rok studiów lub na rok od którego zaczyna wznawiać studia. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.