Witamy w systemie rekrutacji na studia AEH
Kierunek studiów:
Zarządzanie
Rodzaj studiów:
II stopnia
Twoja preferowana specjalizacja: ?
Marketingowe zarządzanie przedsiębiorstwem
Tryb studiów:
Niewybrana promocja lub tryb studiów


Wybierz promocję
Studia 2021/2022
Zapisz się do końca grudnia i skorzystaj z dofinansowania 1000 zł na pierwszy rok studiów! Kandydaci, którzy dokonają zgłoszenia do 30 listopada 2021 roku i opłacą czesne, zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej - 500 zł oraz otrzymają zniżkę czesnego w wysokości 500 zł.
Wznowienie studiów na AEH
Studenci, którzy zdecydują się na wznowienie studiów w AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku wznowienia studiów oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.
Absolwent Studia 2021/2022
Absolwenci AEH, którzy zarejestrują się na studia w terminie do 30 dni po obronie oprócz zniżki 20% na 1 rok studiów otrzymają dodatkową zniżkę 10% na drugi rok studiów oraz zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej
Przenieś się do AEH
Studenci, którzy zdecydują się na przeniesienie do AEH zostaną zwolnieni z opłaty wpisowej, otrzymają zniżkę na czesne w wysokości 20% w pierwszym roku po przeniesieniu sie do AEH oraz 5% zniżki na czesne w kolejnym roku studiów. Zapewniamy także indywidualne podejście do różnic programowych.